Atpūtas namiņš Burtniekos atrodas vēsturiskā vietā Ziemeļvidzemē, 120 km no Rīgas, 25 km no Valmieras un 600 m attālumā no leģendām apvītā un noslēpumainā Burtnieka ezera. Ezers ir bagāts ar zivju daudzveidību. Šeit lieliski ķeras līdakas, zandarti, asari, brekši, raudas. Iespējams  sastapt līdz 26 zivju sugām. Kā arī, varbūt reizē ar zivīm, izdosies noķert un atklāt ezerā nogrimušās Gaismas pils noslēpumu.

            Šo seno un mistisko vietu aicinām izbaudīt Atpūtas namiņā - 150 m2 lielā un mājīgā viesu mājā, kas paredzēta pāriem, ģimenēm vai lielākām kompānijām līdz 30 cilvēkiem.

            Viesu mājā pieejama telpa viesu kopā būšanai 1.stāvā, bet 2. stāvā - četras guļamistabas ar saklātām gultām, bez papildus samaksas. Ēkā atrodas arī pirts, duša un wc. Iespējams izmantot arī pilnībā aprīkotu virtuvi, kurā pieejami trauki, galda piederumi, glāzes, tējkanna, ledusskapis, plīts ar cepeškrāsni, katli, mikroviļņu krāsns un galdauti. Piedāvājam arī svinībām nepieciešamo aprīkojumu – mūzikas aparatūru CD / DVD / Radio un projektoru ar ekrānu. Pieejams arī bezmaksas Wi-Fi.

            Savukārt ārā acis priecē apzaļumota teritorija, ir pieejams grils, ugunskura vieta un lapene – vasaras nojume pasēdēšanai svaigā gaisā. Pieejams arī āra, apkurināms kubls. Ir arī stāvvieta automašīnām.

            Der zināt un atcerēties - teritorijā tiek veikta videonovērošana.

            Ar dzīvniekiem NĒ!

            Atpūtas namiņu Burtniekos novērtē arī Booking.com klienti, 2018. gadā piešķirot tam “Guest review awards 2018” ar 9,5 ballēm.

NOSKATIES VIDEO ŠEIT ZEMĀK